Loading...

Viena iš saldžiųjų darbo dalių – mėgautis įgyvendintų projektų istorijomis. Čia galite susipažinti su įvairiausiais mūsų komandos įgyvendintais projektais. Pamatysite, kokias skirtingas užduotis kaskart teko spręsti ir susipažinsite su labai spalvingais ir išskirtiniais projektais!

Degustacijos ir renginiai

La Capital

Vegafe

Residence Bar

Bodega

Bonsoir Paris bistro boutique

Brussels

Belgiško tipo restoranas su didžiule alaus kolekcija pirmiausia kreipėsi į mus dėl socialinių tinklų komunikacijos. Sėkmingai bendradarbiaujame, darome maisto fotosesijas, kuriame turinį. Padedame spręsti ir vidines restoranui iškylančias problemas – papildomos buhalterio paslaugos, apskaitos tvarkymas, mokymai darbuotojams vyno kortos sudarymas.

Pasižiūrėkit, kokia talentinga maisto fotografė mūsų komandoje ir koks paprastai nepaprastas restorano meniu.

Carre

Exit Terasa

Sofa de pancho

Baltas Ūsas

Season

Ispanijos turgaus įkvėptas šviežių jūrų gėrybių restoranėlis, kuriam kūrėme spalvingą įvaizdinę fotosesiją ir komunikacijos socialiniuose tinkluose planas, bei Instagram tinklelį. Tikrai ta vieta, kur galima kalbėtis spalvomis.

Nuotraukos – Ieva Guraitė

Beabejo, esu Urtė Consulting veidas, siela ir idėjų generatorė. Tad ypatingai didžiuojuosi, kad darbų portfolio atsiranda ir mano vienos didžiausių aistrų – vyno – vieta.
Tai restoranai, kuriems sudarinėjau vyno kortas, kai kuriems iš jų sezoniškai ir
reguliariai. Dia Kaune, Vila komoda Palangoje, Bodega Palangoje – jų gėrimų meniu tikrai rasite ryškius Dervyniškus bučkius.

Kiekviena patirtis dirbant šiame restoranų konsultacijų versle yra tokia ypatinga ir skirtinga, lyg rašyčiau trumpų apsakymų knygą. Kur nuolat besikeičiant veikėjams pasineri į naujas istorijas negalėdamas ir nespėliodamas kiek gi ta kelionė truks.

Svarbiausia čia yra žmonės, pasakojantys istorijas ir žmonės, kurie tas istorijas skaitys.

Kabink makaronus

Gabija – mergina energijos pliūpsnis! Grįžusi iš Londono turėjo svajonę Lietuvoje atidaryti cheese wheel tipo pastos greitąjį restoraniuką. Radome Gabijai puikų šefą, kartu sukūrėme meniu, o įvaizdinės fotosesijos rezultatais galite pasimėgauti ir jūs.

Nuotraukų autorė – Ieva Guraitė

Na ir išties, nedaug kas gali būti skaniau už šviežutėlę pastą turtingame sūrio padaže! Kiek meilės ir švelnumo jai reikia, kad patekusi į lėkštę džiugintų ir nustebintų svečią.