Loading...

JONATHAN WEBB FREELANCE WEB DESIGNER LEARN MORE

Kartu su komanda organizuojame tiek privačias, tiek edukacinio tipo degustacijas. Jos gali būti gyvos bei online. Online degustacijos atsirado karantino metu ir populiarumas iki šiol nemažėja. Teko būti net pagrindine vestuvių programa.

PRIVAČIOS

Atvykstame visur, kur tik mus kviečiate, kad ir į Pasaulio kraštą. O jei neturite vietos, bet norite degustacijos, mes tuo taip pat pasirūpinsime. Gėrimai derinami pagal šventės specifiką, poreikius ir jūsų didžiausius norus arba mūsų siūlomas temas. Jei turite šventės vietą, (bet  neturite taurių, jomis galime pasirūpinti mes), degustacijai skirtomis taurėmis taip pat galime pasirūpinti mes. Ne tik degustaciniai, bet ir visi šventės gėrimai gali būti derinami su mumis. Rekomendacijas taip pat galime pateikti ir visos šventės gėrimams. Taurės taip pati gali būti mūsų “rūpestis”.

ONLINE

Degustacija neišeinant iš namų jūsų pasirinkta tema, kurių yra labai daug ir kiekvienas atras, kas jį labiausiai domina. Mes pristatome jums paketą, kurį gali sudaryti mini putojantis vynas, kelios ramaus vyno opcijos, kombucha, džinas ar tekila. Pastarųjų gėrimų degustacija vyksta kartu su masterclass’u, tai yra kokteilių gamyba. Taip pat prie bet kokio rinkinio gali būti papildomai priderinti užkandžiai. Galimybė yra turėti ir tik degustacijos vedimą su jūsų pasirinktais arba mūsų rekomenduojamais įsigyti vynais.

ATVIROS

Mes sugalvojame temą, išrenkame vietą ir kviečiame jus gilinti žinias, edukuotis, gerai praleisti laiką. Viską priimti labai rimtai arba labai paprastai (linksmai.) Tai tiesiog puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Kuponų turėtojai turi galimybę išnaudoti dovaną. Degustacijos vyksta Vilniuje, Kaune, pajūryje.

Galime atvykti į jūsų šventę arba surengti vakarą tam puikiausiai tinkančioje aplinkoje. Taip pat ir priderinti ar paruošti temą, kuri būtų įdomiausia jums!

IŠGERK VYNO SU DERVYNU!

Artimiausios degustacijos

MŪSŲ SIŪLOMOS DEGUSTACIJOS

Mums degustacija labai patiko! Atradome netikėtų skonių ir derinių. Laikas tiesiog praskriejo!

Indrė
“KTU” (Kauno Technologijų universitetas)

Degustacija su Urte buvo pirmas mūsų komandos online renginys. Online Kalėdos pavyko puikiai. Paliko daug gerų emocijų, juoko, žinių apie mėgiamus gėrimus. Šventinę nuotaiką padėjo sukurti iš anksto paruošti ypatingi rinkiniai.

Vygailė
“Gealan Baltic”

Nors buhalterių grupelę nebuvo lengva užvesti, bet pora gurkšnių burbulų ir degustacija užsitęse 3 valandas 😀 Buvo labai smagu,  kolektyvas dar ilgai dalinosi įspūdžiais! 😉

Asta

5 stars! We were treated to an incredible journey across the famous red wines of Italy. Despite our group having varying degrees of wine knowledge,  all of us thoroughly enjoyed the experience. Urte was the perfect host – knowledgeable, fun and approachable. Can’t wait to recommend this to our friends!

Gabrielė

Norėjome jums labai padėkoti, visi liko sužavėti 🙂 Tikrai padarėt vakarą įdomesnį, atsakėt į visus kvailus klausimus. Begalinis ačiū.

Laima

Jau mes visiems rekomenduojame jus ir laukiame, kada vėl susitiksime 🙂 Ačiū jums dar kartą.

Roberta

Sveiki, Urte, ačiū už degustacijos vakarą. Šauniai praleidome laiką.

Loreta

TietoEVRY – Labai smagu, kad net ir karantino metu galėjome susitikti su Urte ir  turėti nuotaikingą degustaciją. Vakaras su daug vyno, šampano ir užkandžiais praėjo nepaprastai greitai! Dėkui ir Martynai bei likusiai Urtės komandai, kurios „nesimatė“ be jūsų nebūtų to greito ir sklandaus bendradarbiavimo. Linkime sėkmės ir iki susitikimo prie baltos staltiesės!

Akvilė

Norėjome jums labai padėkoti, visi liko sužavėti 🙂 Tikrai padarėte vakarą įdomesnį, atsakėte į visus kvailus klausimus. Begalinis ačiū.

Laima

Praėjo jau kelios dienos po mūsų renginio, o mes dar vis šviežiai mename atskirus momentus, kaip kad renginys būtų tik ką pasibaigęs. 🙂 Visi dalyviai be galo sužavėti tiek idėja, tiek turiniu, o kadangi turinio autore esate Jūs – taigi ir Jumis. 🙂 Nuoširdžiai dėkojame už neeilinį ir tikrai nuotaikingą, turiningą vakarą! Be abejonės Jus rekomenduosime draugams ar pažįstamiems, kurie svarstys kaip praskaidrinti karantino vakarus. 🙂 Likite sveika ir iki sekančių susitikimų! Aurelija, Žilvinas ir visa mūsų šventės kompanija.

Žilvinas

Ačiū, degustacija tikrai pavyko, girdėjau atsiliepimus, kad visi labai patenkinti liko! 🙂

Simona
“Zenitech”

Pati degustacija labai patiko, tiek vynų parinkimu, tiek užkandžiais, bei pasakojimu nuo įvairių tradicijų iki linksmų asmeninių Urtės nuotykių. Labai  ačiū už edukacinį laiką bei gerą nuotaiką!

Jolanta
“Nord Security”

Degustacija buvo fantastika, nuotaka tikrai daugiau nei laiminga, dovana puikiai pavyko! AČIŪ!!!! ❤️

Kotryna Rakauskaitė

Urtė tiesiog wow ir pravesta degustacija laaabai patiko. Visoms! Tikrai pasižymiu kaip puikią pramogą rekomendacijoms ir tikiuosi dar bus progų degustacijoms 🙂

Agnė Mikulevič

Labas, Urte!❤️  Noriu dar kartą padėkoti už nerealią putojančių degustaciją Nidoje!???? Jau tik įėjus į restoraną ir pamačius tave supratau, kad laukia nuostabus vakaras, tai viskas tik pasitvirtino ir viršijo visus įmanomus lūkesčius! Tikiuosi vestuvių metu  pavyks pademonstruoti šampano atidarymo kardu sugebėjimus jau nebe tokiu  nustebusiu veidu!????  Dar kartą ačiū ir tikiuosi dar ne kartą pavyks pasisemti žinių  tavo fantastiškų degustacijų metu!????

Aistė Blankaitė

Savaitgalis pavyko puikiai, dar dabar visos negalime atsistebėti Urtės nuoširdumu ir meile savo darbui ????  Viršijo visos lūkesčius! Ačiū labai ir didžiausios sėkmės darbuose!

Paulina

Visos sakom laaaaaabai didelį ačiū Urtei – už pažintį, už patirtį, už dalijimąsi!  Kai gyveni tuo, ką darai, užkrėti ta emocija ir aplinkinius. Sėkmės! :))

Miglė Mackevičiūtė

Urtė visus sužavėjo savo charizma, atsipalaidavimu ir paprastu bendravimu, žiniomis – žodžiu, matosi, kad Urtė kaifuoja nuo šito! Laikas tiesiog pralėkė su ja.

Rūta
“Vinted”

Apskritai buvo ir įdomu ir smagu. Kudos taškai Urtei kad pasiliko ilgiau ir atsakinėjo į klausimus.

Donatas
“Vinted”

Be galo originali ir smagi pramoga tiek komandai, tiek draugų ratui ar šeimos šventei ????????????. Praplečia ne tik žinių, bet ir skonių bei kvapų akiratį ???????????? . Visa komanda liko apsvaigusi nuo vyno ir Urtės žavesio ???? . Labai verta išbandyti! Mes jau laukiam progos pakartoti ????“.

Lina
“Vinted”

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Jūsų visai komandai už kooperatyvumą, organizuotumą – taip lengvai ir greitai viską susiderinome. 🙂 Ir labai nudžiugino pats pateikimas degustacijos rinkinuko. Taipogi, puikiai pravesta pati degustacija, labai linksmai praleidom laiką su kolegomis – tik geri atsiliepimai. Didelis ačiū visiems!

Anna
“Tesonet”

Kaip gerai buvo! Ačiū labai. 🙂 Biškutį visi pavargę po savaitės, bet tiek žinių gavom ir apsiragavom, kad nežinau ar beužmigsim ???? . Tęskite tai, ką darote, tai yra vau. 🙂

Sigita